Beşiktaşlar Concept

Adres: Atatürk Mahallesi 373 Sokak no:1 Erzincan / MERKEZ

Telefon: 0446 224 27 38 / Fax: 0446 224 46 41

Müşterimizi Mutlu Ederiz

Müşterinin sesini dinleriz Değişen müşteri gereksinimleri önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız. Önceliklerimizi müşterimizin öncelikleri belirler.

  • Güven
  • Kalite

Yatak Odası Takımları

Onlarca çeşit yatak odası takımları kullanışlı ve şık. İster kredi kartı ile ister kredi kartsız taksit seçenekleri ile.lığını otur. için

Koltuk Takımları

Onlarca şık ve modern koltuk takımları sizleri bekliyor. İster kredi kartı ile ister kredi kartsız taksit seçenekleri ile.

Genç Odası Takımı

Gençler için en şık oda takımları her zevke uygun. İster kredi kartı ile ister kredi kartsız taksit seçenekleri ile.

Yemek Odası Takımı

Onlarca çeşit yemek odası takımları kullanışlı ve şık. İster kredi kartı ile ister kredi kartsız taksit seçenekleri ile.e.

Müşterimizi Mutlu Ederiz.

Müşterimizin başarısı için çalışırız
Müşteri ana odağımızdır. Kendimizi birer Borusan elçisi kabul eder, aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Müşteri bağlılığını karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkilerle temin ederiz. Müşteri ilişkilerimiz esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırız
Her iş kolumuzda, en kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunar , daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız. Kritik müşteri talep ve beklentilerinin ne olduğunu anlar, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve gerektiğinde iş yapış biçimimizi o doğrultuda tasarlarız.

Müşterinin sesini dinleriz
Değişen müşteri gereksinimleri önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız. Önceliklerimizi müşterimizin öncelikleri belirler.

Adres: Fevzipaşa Cad. No:63 Erzincan / MERKEZ

İletişim Formu

Telefon: 0446 224 01 02
GSM: 0536 083 56 86
E-Posta: info@besiktaslar.com.tr

Copyright © 2017 Besiktaşlar Grup Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: 

Yukarı